War Trucker 3D

Android için Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Sürüm 1.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tapinator
Android işletim sistemlerini kullanan cep telefonlarınız ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz War Trucker 3D uygulaması, savaşta kullanılan bir askeri kamyonu kullanabileceğiniz ve tüm askeri sürüş tekniklerini öğrenebileceğiniz heyecan verici bir oyundur

Android işletim sistemlerini kullanan cep telefonlarınız ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz War Trucker 3D uygulaması, savaşta kullanılan bir askeri kamyonu kullanabileceğiniz ve tüm askeri sürüş tekniklerini öğrenebileceğiniz heyecan verici bir oyundur.

Bir savaş kamyonu kullanmanın size verdiği heyecanı öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz. Oyunda amacınız size verilen askeri bir araçla savaş için tüm donanıma sahip bilgilerinizi kullanarak aracı sürmek olacaktır. Oyun içerisinde size verilen 60 farklı görev ile askeri kurtarma operasyonuna başlayacak ve savaşı kazanan askeri birlik olabileceksiniz. 

3D görünümü, 60 farklı görev, birbirinden farklı seviyeler ile inanılmaz heyecanlı bir askeri kurtarma operasyonuna başlayacak ve kendinizi askeri birlik içerisinde ispat etmek için mücadele edeceksiniz. Gerçek zamanlı araç kontrolleri ile askeri kamyon kullanmak size oldukça keyif verecek ve oyuna bağımlı olacaksınız. Hemen indirin ve kendi askeri birliğiniz için mücadeleye başlayın.

War Trucker 3D indir